Szanowni Państwo,

już po raz szósty Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki  realizuje Program Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego, którego głównym celem jest transfer wiedzy i doświadczenia opolskich przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces rynkowy do małych i średnich firm o dużym potencjale.

W programie weźmie udział dziewięciu doświadczonych prezesów, dyrektorów i menadżerów firm, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą jak dobrze zorganizować firmę tak, by działała ona sprawnie i przynosiła zyski.  Oprócz spotkań i opieki mentora młodzi przedsiębiorcy będą mogli skorzystać również z pomocy prawnej lub szkoleń zorganizowanych przez OCRG.

Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w projekcie, muszą spełnić dwa warunki: funkcjonować w województwie opolskim oraz działać nie dłużej, niż 5 lat.

Jak się zgłosić do Programu?

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.ocrg.opolskie.pl w zakładce „Projekty” i dalej „Program Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego” i wysłać go do 15 marca 2022 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.